Wyniki konkursu: 14. Festiwal Filmów Jednominutowych

Wyniki konkursu: 14. Festiwal Filmów Jednominutowych

 

25/09/2019

Znamy wyniki konkursu na film jednominutowy, zorganizowany w ramach 14.
Festiwalu Filmów Jednominutowych:

Protokół z posiedzenia Jury z dnia 21 września 2019 r.

14. Festiwal Filmów Jednominutowych

organizowany przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku

Na konkurs nadesłano 93 prace.

Jury w składzie:

Dawid Adamek
Bartosz Kruhlik
Agnieszka Pisarek

dokonało przeglądu nadesłanych prac konkursowych i postanowiło, co
następuje:

 

 KATEGORIA FABUŁA

I NAGRODA
Marszałka Województwa Pomorskiego w wysokości 3000,00 zł:

Dagmara Spolniak, Dariusz Kuczera – TAXI DRIVER

 

II NAGRODA
Prezydenta Miasta Gdańska w wysokości 2000,00 zł

Wojciech Garus, Zuzia Garus – EGGZEKUCJA

 

WYRÓŻNIENIA:

Dagmara Spolniak, Dariusz Kuczera – REAR WINDOW
Filip Tomczak – WIDOKI
Marcin Zydek – O, W MORDĘ!

 

FILMY WŁĄCZONE DO POKAZU POKONKURSOWEGO:

Circulus prismatica
– Adrian Smardzewski

Humanity
– Antoni Król, Anna Król

Jajko
– Jakub Kukla

Martwi wiedzą jedno
– Szymon Skowroński

Modar
– Fabian Żakowiecki

Rozmowa z matką
– Daniel Frymark, Grzegorz Szlanga

Śmieć
– Dawid Dobroczek, Anna Koczyk, Kajetan Dulian

 

 KATEGORIA FORMA

I NAGRODA
Marszałka Województwa Pomorskiego w wysokości 3000,00 zł:

Aneta Siurnicka – ODDECH

 

II NAGRODA
Prezydenta Miasta Gdańska w wysokości 2000,00 zł

Krystian Grzywacz – SANDAŁ

 

WYRÓŻNIENIA:

Karolina Aksinowicz – BABIE LATO
Aleksandra Łojowska – OGRODNICY
Aneta Siurnicka – A SŁYSZAŁA PANI…
Maćko Sławuski – PISIORRUS TERRORUS

 

FILMY WŁĄCZONE DO POKAZU POKONKURSOWEGO:

Panaceum
– Jędrzej Brzeźny

Podwórko –
Aneta Siurnicka

Refleks
– Bartosz Fatek

Satori
– Sebastian Szewczykowski

Taki dzień
– Sylwia Dwornicka

Misa Fauna
– Maciej Jarczyński

Zamieszanie w kurniku
– Joanna Widurska, Julita Świercz, Oliwia Pikuła, Martyna Pikuła,

Jana Niedźwiedzka, Mateusz Ślęzak

 

 KATEGORIA MINI-DOKUMENT

I NAGRODA
Marszałka Województwa Pomorskiego w wysokości 3000,00 zł:

Łukasz Stryjewski – OBRZĄDEK

 

II NAGRODA
Prezydenta Miasta Gdańska w wysokości 2000,00 zł

Milena Banaszewska, Dawid Chrąchol – WYBÓR ELI

 

WYRÓŻNIENIA:

Paweł Turłaj – JAGODA
Zofia Żarska – DESZCZ

 

FILMY WŁĄCZONE DO POKAZU POKONKURSOWEGO:

Do 100 lat dobroć
– Tomasz Wiśniewski

Dzień
– Tomasz Krawczyk

Flauta
– Jerzy Chrupek

Krótki dokument o charakterze z Wolnego Miasta Gdańska
– Bartosz Makowski

One Minute in Israel
– Mikołaj Kołodziejczyk

The Human Heart
– Adrian Zgoł

 

Dawid Adamek                  Bartosz Kruhlik                  Agnieszka Pisarek

« Wróć do aktualności